ДСП дверцы в торговой витрине

Розрахунок та встановлення дверцят з ДСП в алюмінієву вітрину

Дверцята для вітрини з торгового профілю.

Одним з важливих елементів у торгових меблях є дверцята для тумби. Як правило, дверцята тумби виготовляють з ДСП.

Які параметри вітрини необхідно знати та з чого почати розрахунок?

Для розрахунку дверцят нам необхідні внутрішні розміри довжини та висоти отвору, де буде встановлений накопичувач (тумба, якщо по простому).
Щоб дізнатися довжину однієї дверцята нам потрібно відняти з внутрішньої довжини зазори, які необхідні для вільного руху дверцят після установки.

 Віднімаємо із загальної внутрішньої довжини по 2мм між вертикальним профілем та дверцятами з обох боків вітрини та 4мм між дверцятами та отриманий результат ділимо на 2 (т.к у нас дві дверцята).
Для розрахунку висоти дверцят нам необхідний внутрішній розмір висоти і з нього віднімаємо зазори по 2мм зверху та знизу. Звернемо вашу увагу на те, що дані припуски дані з урахуванням того, що вироби з ДСП матимуть край товщиною 0,5 мм. При використанні товстіших кромок не забувайте віднімати товщини кромок з габаритів виробу.
Крім самих дверцят нам будуть необхідні дві планки з ДСП для кріплення на них накладних петель і установки дверцят нарівні з профілем.
Планка матиме висоту рівну внутрішній висоті накопичувача та довжину 100мм. Планки як і дверцята в торцях необхідно обробити кромкою для створення естетичного вигляду при відкриванні дверцят.
Дверцята та планки виготовляються з ДСП товщиною 16мм та 10мм і кріпляться за допомогою саморізів до бокових стінок вітрини.

Розглянемо з прикладу вітрини з алюмінієвого профілю.

Вітрина має габарити довжина 800мм х глибина 400мм х висота 2000мм.

Загальна висота нашого накопичувача 450мм, віднімаємо товщини профілів моделі 2576 по 40мм знизу та зверху, і отримуємо 450-40-40 = 370 мм внутрішній розмір висоти накопичувача.

Довжина нашого накопичувача 800мм з яких віднімаємо товщини вертикальних профілів моделі 2578 та отримуємо 800-25-25=750 мм внутрішня довжина накопичувача.

Розмір нашого накопичувача вийшов 750мм х 370мм.

Розраховуємо довжину однієї дверцята: (750-2-4-2)/2=371мм.
Висота дверцят: 370-2-2=366мм.
Розмір планок під петлі 100х370мм. Всі вироби мають кромку 0,5мм. ДСП, що використовується, товщиною 10мм.

Для кріплення дверцят між бічною стінкою та дверцятами відбувається за допомогою накладної петлі. Для цього в дверях робиться присадка під петлю. Центр присадки має розмір 21х80мм від краю заготовки для дверей знизу та зверху. Діаметр присадки 35мм. Можливо, вами буде використана інша фурнітура, тому будьте уважні з розмірами.
Ми розглянули один із способів розрахунку та кріплення дверцят у накопичувачі для вітрини або прилавка з алюмінієвого профілю.

Альтернативним способом кріплення можна вважати установку дверцят у накопичувачі на рояльній петлі. Для цього вам необхідно скоригувати розміри самих дверцят. У цьому випадку планки під петлі не потрібні.

Кошик