вітрина з торгового профілю

Розрахунок елементів наповнення для вітрини та прилавка з торгового профілю

Меблі з алюмінієвого профілю. Збираємо самостійно.

Профіль нарізаний і підготовлений до збирання. Етап розрахунку елементів наповнення, які вставляються в пази профілю.

До таких елементів відносяться: верх прилавка, бічні та задня стінка вітрини, передня стінка прилавка. Варіацій може бути набагато більше, їх поєднує формат установки. Дані елементи по периметру поринають у пази профілю.

Матеріали, що використовуються для цих елементів, можуть бути: скло, дзеркало, двп, композитні панелі, листовий пластик. Матеріал, який ви вирішите використовувати, буде залежати від функціональності елемента. Товщина матеріалу може бути від 3 до 5мм.

Ширина паза профіля дозволяє встановити максимальну товщину листового матеріалу 5мм. Якщо товщина матеріалу 4мм, можна використовувати ущільнювач для щільної установки елементів.

уплотнитель силиконовый к торговому профилю

Якщо товщина матеріалу 5мм, 3мм, 2мм, то установка може бути без використання будь-яких ущільнювачів або з використанням силікону, щоб матеріал наповнення зафіксувати.

Також, як елемент наповнення, може бути використана оцинкована зварна сітка. Бажано використовувати сітку завтовшки 1,6-2,5 мм

алюмінієва рамка з зварною сіткою

       Розрахунок деталей для торгової вітрини

Давайте розглянемо на прикладі торгової вітрини з габаритами ширина 800мм, глибина 400мм, висота 2000мм. Висота тумби 450мм. Якщо у вітрині встановлена ​​регульована опора (25мм), цей елемент не враховуємо в загальній висоті вітрини.


Розглянемо в даному прикладі розрахунок деталей бічних стінок, верхня кришка вітрини або прилавка при з’єднанні через потрійний стик, що має розворот кута з’єднання під 90 градусів, задня стінка передня стінка.
Розрахунок обсягу даних деталей простий. Потрібно заміряти внутрішній розмір виробу по довжині та висоті і додати глибину паза профілю – 6мм з кожної стогін, щоб краї заготовок були занурені в профіль, а деталі були надійно закріплені алюмінієвим профілем.

Габарити вітрини 800х400х2000, висота тумби 450мм, регульована ніжка не входить до загальної висоти вітрини (25мм)
Наприклад, розрахуємо бічну стінку у вітрині, яка може бути виконана зі скла або ДВП. Глибина вітрини 400мм. Віднімаючи по 25мм (товщина двох вертикальних напрямних із профілю моделі 2578) ми визначимо внутрішній розмір. Це буде наша довжина виробу для бічної стінки. І до цієї довжини додаємо припуски по 6мм з кожного боку, щоб виріб не випадав із пазів профілю при монтажі.

Отримуємо: 400-25-25 = 350мм (внутрішня довжина між вертикальними профілями). Додаємо припуски: 350+6+6=362мм (Довжина готового виробу)

Для розрахунку висоти нашої бічної стінки віднімаємо із загальної висоти вітрини, товщини використовуваних у даній конструкції профілів та фурнітури. А саме 25мм (товщина профілю моделі 2578, т.к верх вітрини має з’єднання через потрійні стики) або розмір того профілю, якщо верхня частина вітрини збирається за допомогою ригелів (перекладин) з профілю моделей 2576, 2575, 2721 (габарити цих профілів) у розділі Алюмінієвий торговий профіль). Висота нашої тумби з урахуванням профілів буде 450мм.

В результаті ми отримуємо: 2000-25-450 = 1525мм (внутрішній розмір висоти бічної стінки).
Додаємо припуски: 1525+6+6=1537мм (висота бокового скла).

Розмір нашого бічного елемента зі скла або ДВП буде – 362мм х 1537мм.

І не забуваємо, що матеріал, який використовується, повинен бути не товщі 5мм. Краї скла при замовленні даного елемента можна не шліфувати, тому що краї ховаються в паз.
За цією аналогією можна розрахувати будь-який виріб у торговельно-виставкові меблі, виріб який з усіх боків закритий деталями з торгового профілями.

Кошик