вітрина з торгового профілю

Вітрина з торгового профілю – розрахунок деталей розстібних дверей

Профіль для алюмінієвої вітрини замовлений, порізаний та підготовлений до збирання. Тепер потрібно зайнятися розрахунком елементів наповнення. Обговоримо питання розрахунку деталей для дверей.

Для разстібних дверцят найчастіше використовують скло товщиною 5мм. Можна також використовувати композитні панелі або пластики.

Щоб розрахувати розміри розстібних дверцят для алюмінієвої вітрини, необхідно визначити внутрішній розмір сполучної планки. Наприклад, загальна довжина нашого виробу в зібраному вигляді 800мм, 25 мм ширина профілю моделі 2578. Профіль 2578 використовують для вертикальних стійок.

Отримуємо внутрішній розмір 800-25-25=750мм.

З отриманого розміру (750мм) віднімаємо припуски необхідні, щоб скляні дверцята встановити у прапорцеву петлю моделі ZS9004 і при цьому дверцята безперешкодно зачинялися та відчинялися.

Для цього з внутрішньої довжини 750мм віднімаємо по 2мм з кожного боку для руху по осі прапорцевої петлі і 4мм по центру щоб двері не накладалися один на одного при відкриванні та закриванні. З урахуванням можливої ​​похибки при різанні скла розмір, що вийшов, ділимо на два (т.к дверцят у вітрині у нас буде дві).

Отримуємо (750-2-4-2)/2=371мм (довжина однієї стулки дверцят).

Чтобы узнать высоту дверец, используем параметр – внутренний размер высоты секции в алюминиевой витрине. Из внутреннего размера высоты секции вычитаем по 4мм сверху и снизу.

УВАГА!!! Будьте уважні та враховуйте такий нюанс, що верхній горизонтальний профіль може бути як з профілю 2578 (перетин 25*25), так з профілю моделі 2576 (перетин 40*16). Залежно від вибраного профілю, розмір скла може змінюватися. У цьому прикладі ми робимо розрахунок з урахуванням того, що верхній горизонтальний профіль з моделі профілю 2578.

Отримуємо 1525-4-4 = 1517мм (висота скляних дверцят).

вітрина з алюмінієвого профілю розстібні дверцята

Отже, ми зробили розрахунок дверей для вітрин з торгового профілю і отримали розміри: довжина 371мм х висота 1517мм.
Не забуваємо, що таких виробів нам потрібно 2шт і вироби при замовленні у різання повинні бути відшліфовані по периметру торця.

Кошик