розмір полиці у торговій вітрині

Вітрина з торгового профілю – розрахунок полиць зі скла або ДСП

Розміри деталей на полицю у вітрину чи прилавок із торгового профілю.

З чого розпочати розрахунок даних елементів у вітрині?

Для полиці в алюмінієву конструкцію можна використовувати будь-який плитний матеріал. Найчастіше використовується ДСП та скло товщиною 5-6-8мм. В принципі можна використовувати будь-який матеріал, головне, щоб він витримував вагу товару або того, що ви поставите на полицю.

Основними параметрами для розрахунку габаритів полиці є зовнішні розміри алюмінієвої конструкції – довжина/ширина та глибина. Наприклад задамо такі параметри як: ширина 1000мм і глибина 500мм.

Далі для розрахунку враховуємо товщину алюмінієвого горизонтального профілю, який по периметру з’єднується з вертикальними профілями. Як горизонтальні профілі найчастіше використовують: торговий профіль модель 2576 (перетин 40*16 з полицею 8мм), торговий профіль 2721 (перетин 40*16 без полиці) і торговий профіль 2575 (перетин 32*16 з полицею 8мм). Всі ці профілі мають параметр товщини 16мм. Ось його ми і відніматимемо (віднімати) із загального габариту конструкції.

розміри полиці у вітрині із торгового профілю

Отримуємо ширина алюмінієвої конструкції 1000мм-16мм лівий профіль та -16мм правий профіль = 968мм

Потім, незабуваємо врахувати, що між профілем і полицею повинен бути невеликий зазор. Він нам потрібен, щоб полиця добре сіла на своє місце між профілями або на полкотримачі. Цей зазор умовно рахуємо 2мм зліва та 2мм праворуч.

Отримуємо 968мм-2-2=964мм

Аналогічно робимо розрахунок по глибині конструкції 500-(16+16)-(2+2)=464мм

Результат: маємо деталь шириною 964мм та довжиною 464мм.

Щоб цю полицю встановити в конструкції необхідно зрізати кути, тому що вертикальний профіль моделі 2578 має специфічну геометрію перетину. Для вирішення цього завдання зрізаємо на полиці кути. Розмір зрізу, від краю кута відміряємо 10мм у кожну сторону і зазначені точки з’єднуємо діагоналлю.

*для скляних полиць при оформленні замовлення у скляній майстерні не забувайте про зріз кутів.

*якщо ваша полиця з ДСП не забувайте врахувати товщину кромки

Ваша полиця готова.

Кошик