Тавр алюмінієвий | Т подібний профіль
Тавр алюмінієвий (Т профіль) відноситься з категорії загальнобудівельних (стандартних) профілів, також як і П-подібні профілі (швелер), смуги, труби, куточки, двутаври, Z профілі.

Т подібний профіль використовують як елемент стикування матеріалів в конструкціях, а також Т профіль можна комбінувати для з’єднання різних матеріалів (наприклад: панелі ДСП / гіпсокартон, пороги для підлоги плитка / ламінат / паркет і інші види з’єднання)
Тавр алюмінієвий використовують, наприклад:

будівництво (вентильовані системи, фасадне скління);
декоративні елементи інтер’єру (стикування стінових панелей, приховування шва з’єднання підлогових покриттів);
реклама (зовнішні конструкції, рекламні стенди)
меблеве виробництво (торець дверних полотен, торець ДСП плит і стільниць)

Чому використовують алюмінієвий Т-подібний профіль?
Алюмінієві профілю на ринку металовиробів постійно конкурують з виробами, наприклад: зі сталі, нержавіючої сталі, дерева. Завдяки фізичним переваг, Т-профілі мають переваги. Отже, чому Тавр алюмінієвий?

Високий коефіцієнт жорсткості і міцності. Якщо порівнювати трубу квадратну і тавр, в результаті тавр буде міцніше при рівних параметрах.
Термін служби алюмінієвих профілів більше 20 років.
Легкість вироби. Порівнюючи тавр з алюмінію зі сталевим тавром, безсумнівно алюміній легше і не поступається в міцності.
Екологічність. Алюміній до того ж безпечний для оточуючих.
Стійкість до корозії.
Пластичність. За допомогою спеціального обладнання піддається деформації.
Естетичність. Можна використовувати не тільки для будівництва, але і для декору інтер’єру і виробів. За допомогою анодування або фарбування порошковими фарбами можна використовувати в дизайні.

Доставка по Україні Т-профілю з алюмінію.
Чи можемо організувати доставку в Кам’янське, Кропивницький, Тернопіль чи інші міста України.

Доставити алюмінієвий Тавр можемо службами перевезення, наприклад: Нова Пошта, САТ, Інтайм, Делівері, Інтайм, Нічний експрес. Також при замовленнях оптовими партіями можемо зробити відвантаження приватними перевізниками.

Закрити меню
×
×

Кошик