Пруток алюмінієвий / Коло алюмінієвий
Алюмінієвий пруток або коло алюмінієвий – алюмінієвий профіль стандартного призначення. Основне застосування знайшов в будівництві, машинобудуванні та декоративному оформленні інтер’єрів.

Залежно від сплаву алюмінію, хімічного складу покриття прутка, а також термообробки може використовуватися для виготовлення різних заготовок, декоративного оздоблення інтер’єрів, а також у вигляді основи для виготовлення різних каркасів.
Послуги підрізування пруток алюмінієвий в розмір.
Купити алюмінієвий круг можна не тільки за ціною роздробу, а й оптом, а так само надаємо послуги детальної підрізування профілю в розмір.

При розрахунку деталей слід враховувати стандартний розмір довжини алюмінієвого дроту. Наприклад, планки алюмінієвих профілів на складі можуть зберігатися довжинами 2мп / 3МП / 6МП.

При замовленні враховуйте товщину різу пили. В середньому товщина коливається від 3 до 5 мм. Якщо ви замовили 3 метра кола з алюмінію і його потрібно порізати по 1 метру, то за фактом ви отримаєте 3 деталі довжиною 995мм.

У деяких випадках, якщо пруток з заводу надходить довше на 1,5-2см, є можливість зробити порізку, чітко по 1 метру. Але так буває не завжди.

При замовленні алюмінієвих прутків вказуйте розміри чітко в міліметрах.
Доставка по Україні коло алюмінієвий.
Чи можемо організувати доставку в Суми, Рівне, Івано-Франківськ або інші міста України.

Доставити алюмінієвий профіль можемо службами перевезення, наприклад: Нова Пошта, САТ, Інтайм, Делівері, Інтайм, Нічний експрес. Також при замовленнях оптовими партіями можемо зробити відвантаження приватними перевізниками.

Закрити меню
×
×

Кошик