Двотавр алюмінієвий | Н-профіль | алюмінієва балка
Двотавр алюмінієвий має форму – Н-подібний профіль. Н-профіль відноситься до стандартної серії профілів загально призначення, так само має назву алюмінієва балка. До стандартних профілів, так само відносяться алюмінієві профілі, наприклад: куточки, швелер, смуга, труба, тавр, прутки.
Н-профіль використовується як роздільник, якщо при монтажі виробів з матеріалами наповнення ДСП, Скло, дзеркало, пластик їх потрібно скомбінувати.
Замовити алюмінієву балку можна за індивідуальними розмірами виславши креслення нам на пошту. Ми підготуємо розрахунок, сформуємо ціну інструменту і обсяг мінімальної партії.
Н-подібний профіль розрізняються, приклад:

Двотавр равнополочний, ліва і права стінка мають однакову ширину;
Двотавр нерівнополичний, наприклад, ліва сторона двотавру вже або ширше правого боку;
Міцність алюмінієва балка (ПП – підвищена міцність, нормальна міцність, додатково не маркується);
Розташуванням граней. Є двутаври, що мають паралельні грані, а є з ухилом граней;

Послуги порізки в розмір і доставка двотавру до вашого міста.
Купити двутавр алюмінієвий можна не тільки за ціною роздробу, а й оптом, а так само надаємо послуги детальної порізки профілю за розмірами замовника.

Чи можемо організувати доставку не тільки в Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, але і так само в інші міста України.

Доставити алюмінієвий профіль можемо службами перевезення, наприклад: Нова Пошта, САТ, Інтайм, Делівері, Інтайм, Нічний експрес. Також при великих оптових замовленнях можемо зробити відвантаження приватними перевізниками.

Закрити меню
×
×

Кошик