Алюмінієвий куточок
Алюмінієвий куточок відноситься з категорії загальнобудівельних (стандартних) профілів, також як і П-подібні профілі (швелер), смуги, труби, таври, двотаври, Z профілі.

Куточок алюмінієвий буває рівносторонній (равнополочний), а так само алюмінієвий куточок буває різнобічний (нерівнополичний).
На складі куточки зберігаються як правило в двох варіантах:
Перший, це без покриття, тобто в сирому вигляді. Використовується для чорнових робіт, зручний для зварювання конструкцій і подальшої фарбування. У сирому вигляді схильний до корозії при контакті з агресивним середовищем (різні луги, солі).

Другий, це з анодним покриттям, срібло. Стійкий до агресивних середовищ. Якщо необхідна зварювання аргоном, то профіль по краях необхідно зачистити. До того ж, при фарбуванні порошковими фарбами анодний шар виступає ґрунтовкою. Куточки з анодіровка, можуть використовуватися як оздоблювальні елементи декору.

Куточки з алюмінію найчастіше використовуються: будівництво, меблеве виробництво, декоративні елементи інтер’єру
Послуги підрізування алюмінієвих куточків в розмір.
Купити алюмінієвий куточок можна не тільки за ціною роздробу, а й оптом, а так само надаємо послуги детальної підрізування профілю в розмір.

При розрахунку деталей слід враховувати стандартний розмір довжини профілю. Наприклад, планки алюмінієвих профілів на складі можуть зберігатися довжинами 2мп / 3МП / 6МП.

При замовленні враховуйте товщину різу пили. В середньому товщина коливається від 3 до 5 мм. Якщо ви замовили 3 метра профілю і його потрібно порізати по 1 метру, то за фактом ви отримаєте 3 деталі довжиною 995мм.

У деяких випадках, якщо профіль з заводу надходить довше на 1,5-2см, є можливість зробити порізку, чітко по 1 метру. Але так буває не завжди.

При замовленні алюмінієвих профілів вказуйте розміри чітко в міліметрах.
Доставка по Україні куточка з алюмінію.
Чи можемо організувати доставку в Дніпро, Запоріжжя, Львів чи інші міста України.

Доставити алюмінієвий профіль можемо службами перевезення, наприклад: Нова Пошта, САТ, Інтайм, Делівері, Інтайм, Нічний експрес. Також при замовленнях оптовими партіями можемо зробити відвантаження приватними перевізниками.

Закрити меню
×
×

Кошик