Алюмінієва труба кругла
Алюмінієва труба кругла – відноситься до категорії алюмінієвих профілів загально призначення. До стандартних профілів загально-будівельного призначення також відносяться, наприклад:
– куточки алюмінієві одно- і різнобічні;

– алюмінієва шина / смуга;

– швелер алюмінієвий;

– труба квадратного і прямокутного перетину;

– алюмінієвий тавр;

– алюмінієвий двутавр.
Труба алюмінієва круглого перетину користується особливо великим попитом завдяки своїм характеристикам і можливостям застосування. Легкий і дуже міцний матеріал так як завдяки сплаву легше стали і має високі характеристики міцності. Стабільний до впливу зовнішніх агресивних чинників (наприклад: анодирувана труба не окислюється в лужному середовищі (морська вода).
Алюмінієва труба кругла вважається сьогодні не тільки одним з найбільш популярних, але і затребуваних видів алюмінієвого прокату. Перш за все, це пояснюється дуже широкою сферою використання круглих труб:

– зведення невеликих конструкцій і споруд;
– прокладка газових і нафтових трубопроводів;
– зведення каркасів і рекламних конструкцій;
– виробництво антен, ніжки для скляних столиків, весла, сходові поручні, меблі різного призначення (садові меблі, стільці, столи), тюнинг для автомобілів (обважування і ін);
– дренажні системи для зрошення в сільському господарстві;
– різні господарські потреби.

Широка сфера застосування круглої труби пояснюється відмінними технічними і експлуатаційними властивостями:
– тривалий термін служби;
– більш висока в порівнянні зі сталевими трубами антикорозійна стійкість (стійкість до впливу вологи і не агресивних хімічних речовин);
– невелика вага і гнучкість, що робить алюмінієві труби вкрай зручними як в монтажі, так і під час транспортування;
– дуже низький коефіцієнт тертя, що дозволяє передавати певний обсяг рідини за одиницю часу при істотно меншому перерізі труби;
– високі показники по теплопровідності і електропровідності;
– легкість формування і обробки.
Послуги підрізування алюмінієвого профілю в розмір.
Купити алюмінієву трубу можна не тільки за ціною роздробу, а й оптом, а так само надаємо послуги детальної підрізування алюмінієвого профілю в розмір.

При розрахунку деталей слід враховувати стандартний розмір довжини профілю. Наприклад, планки алюмінієвих профілів на складі можуть зберігатися довжинами 2мп / 3МП / 6МП.

При замовленні враховуйте товщину різу пили. В середньому товщина труби коливається від 3 до 5 мм. Якщо ви замовили 3 метра профілю і його потрібно порізати по 1 метру, то за фактом ви отримаєте 3 деталі довжиною 995мм.

У деяких випадках, якщо алюмінієва труба з заводу надходить довше на 1,5-2см, є можливість зробити порізку, чітко по 1 метру. Але так буває не завжди.

При замовленні алюмінієвої труби вказуйте розміри чітко в міліметрах.
Доставка по Україні труб з алюмінію.
Чи можемо організувати доставку в Бердянськ, Бровари, Павлоград, Сєвєродонецьк або інші міста України.

Доставити алюмінієвий профіль можемо службами перевезення, наприклад: Нова Пошта, САТ, Інтайм, Делівері, Інтайм, Нічний експрес. Також при замовленнях оптовими партіями можемо зробити відвантаження приватними перевізниками.

Закрити меню
×
×

Кошик