Алюмінієва труба квадратна
Алюмінієва труба квадратна / профільна алюмінієва труба – відноситься до класу профілів загального або стандартного призначення. У свою чергу, труба з алюмінію використовується для виготовлення різних конструкцій.
Труба алюмінієва квадратна в складському асортименті представлена ​​виробами в сирому вигляді (без покриття), а так само з анодним покриттям, як правило колір срібло.

Алюмінієва труба виробляється зі сплаву АД31 Т5. Профільні квадратні труби також відрізняються габаритними розмірами і товщиною стінки. В асортименті представлені труби розміром від 10 до 100 мм і товщиною стінки від 1 до 5 мм.
Квадратні труби відмінно підходять для збірки каркасних конструкцій, якщо важливими характеристиками виступають відносна міцність і легкість, а так само стійкість до корозії і агресивних середовищ. Алюмінієві квадратні труби легко піддаються механічній обробці, а так само аргонно-дугового зварювання.

Купуючи алюмінієву трубу можемо додатково укомплектувати кріпленням для з’єднання квадратної труби під 90 і 45 градусів, заглушками пластиковими, заглушками з внутрішнім різьбленням М6-М8-М10, регульованими опорами. До того ж, може зробити порізку за розмірами замовника під 45 і 90 градусів.
Де використовують квадратну трубу з алюмінію?
Алюмінієва профільна труба може, в свою чергу, використовуватися в самих різних сферах діяльності людини. Особливо, в тих сферах, де необхідно забезпечити:

– легкість конструкції;

– посилити несучу здатність конструкції;

– довговічність виробів;

– створення каркасної конструкції;

Квадратну трубу використовують:

машинобудування (опорні конструкції, що несуть рами, каркаси, виробництво верстатів)
меблеве виробництво (напрямні в деревообробній галузі, меблеві ніжки, збірно розбірні стелажні конструкції, садові меблі)
рекламні конструкції
торгово-виставкове обладнання
будівельний інструмент (сходи, будівельні ліси)

Доставка по Україні алюмінієвої труби.
В результаті, замовляючи квадратну трубу в роздріб, оптом зі складу готової продукції або під замовлення, ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу, якщо потрібно організувати доставку в Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов’янськ, Нікополь або інші міста України.

Доставити алюмінієву квадратну трубу можемо, не тільки службами перевезення, наприклад: Нова Пошта, САТ, Інтайм, Делівері, Інтайм, Нічний експрес. Також, в свою чергу, при замовленнях оптовими партіями можемо зробити відвантаження приватними перевізниками.

Закрити меню
×
×

Кошик