поздовжня порізка алюмінієвих профілів

Послуга з різання й обробки алюмінієвих профілів.

Послуги з різання й обробки алюмінієвих профілів.

Послуга з порізки та обробка профілю кожним із замовників розуміється і трактується по-різному, що призводить іноді до недорозумінь. Багато покупців стикаються з питаннями порізки профілю на деталі вперше і навіть не здогадуються про нюанси і тонкощі даних послуг. З сторони здається, що все елементарно просто, але це тільки спочатку. Хоча насправді все досить просто.

Довжина теоретична не дорівнює довжині фактичній.

Розглянемо найпоширеніший випадок. Оформляємо замовлення на алюмінієвий профіль і клієнт просить відправити йому дві планки профілю по 1 метру, припускаючи, що за фактом він отримає деталі довжиною 1000мм в кількості 2шт. Насправді, відштовхуючись від того, що профіль продається кратно метру, при такому замовленні ми відправляємо клієнту дві деталі фактичної довжиною 995мм. Чому? Обговоримо ситуацію докладніше. Початкова довжина планки профілю 6 метрів (буває надходить профіль з заводу трохи довше і має запас від 1 до 10 см. Такий варіант довжини надалі дуже виручає і допомагає при різанні деталей). Але зупинимося на стандартній довжині профілів 6 метрів (6000мм). Якщо поділити даний профіль на 6 рівних частин, то в результаті ми отримаємо 5 деталей довжиною 1000мм-товщина диска пилки 3,5мм (в розрахунку крою закладається товщина 5мм) і 6-та деталь виходить довжиною 1 метр + – кілька міліметрів. Дана інформація розглядається для загального розуміння як ми або наші колеги “по цеху” продажу алюмінієвих профілів роблять детальний розрахунок. Від нас рекомендація при оформленні замовлення. Якщо вам потрібні деталі певної довжини, то вказуйте в коментарях довжини заготовок в міліметрах і ми з вами обов’язково погодимо порізку. В іншому випадку ми розуміємо, що вам потрібні деталі приблизно довжиною 1 метр (+ – кілька міліметрів) і отримані профілі ви плануєте додатково підрізати.

Анодні плями на профілі при різанні деталей.

Друга проблема з якою ми стикаємося, при замовленні профілю і подальшої його порізки в деталі це анодні плями на профілі.

алюмінієвий профіль анодна пляма

Анодні плями (контактні плями) на профілях з відносно легкою вагою і жорсткою формою (труби, куточки, швелера і т.д) зустрічаються в двох місцях на профілі – на початку і в кінці планки, на відстані від краю профілю 1-2см до 7 см. На гнучких профілях, які не мають жорсткості через тонкі стінки, маленький розмір перетину (такі як смуги, світлодіодні профілі, прутки і подібні) анодні плями можуть зустрічатися досить часто по довжині профілю. У деяких випадках кожен метр. Це важливий фактор, якщо ви розраховуєте отримати чисті деталі. У таких випадках, ми намагаємося підібрати оптимальний варіант, і вибрати профілі з яких можна вирізати деталі без анодних плям. Або повідомимо що немає профілів з яких ми маємо можливість зробити ваше замовлення. Принаймні це буде чесно по відношенню до вас. Тому, при замовленні профілю не соромтеся додатково вказати нам, що деталі повинні бути чистими без анодних плям.

Можливості з різання алюмінієвих профілів
  • Поперечна порізка алюмінієвого профілю під кутом 90 градусів;

правило прямоугольное для стяжки пола 80*20*2

  • Поздовжня порізка;

поздовжня порізка алюмінієвих профілів

  • Часткова вибірка стінок в алюмінієвому профілі;

Послуги обробки алюмінієвих профілів

послуги порізки алюмінієвих профілів

  • Порізка кутів під 45 градусів;

послуги порізки профілю під 45 градусів

  • Пробивання отворів у профілях для збірки вітрин і прилавків під установку стик гвинтовий (сигма стяжка)

послуги пробивання отворів під стик гвинтовий сигма стяжку

послуги з установки стик гвинтовий сигма стяжка

  Увага!!! Точність порізки може коливатися в діапазоні до 1мм. Це не означає, що деталі будуть різатися в розмір свідомо з відхиленням в більшу або меншу сторону. Даним повідомленням доводимо до вашого відома, що порізка на ручних торцювальних пилах не є високоточної послугою і має похибки. Зі свого боку докладемо максимум зусиль, щоб порізка деталей відповідала необхідним розмірам.

Звертаємо Вашу увагу! Замовляючи послуги порізки у нас (як продавця і виконавця послуг), ви як замовник повідомлені, що в разі псування заготовки в процесі її обробки (порізка, сверловка і т.д), ми не несемо перед вами відповідальності в заміні зіпсованих профілів, заготовок, деталей. Замовляючи дані послуги ви дієте на свій страх і ризик без пред’явлення претензій по відшкодуванню вартості зіпсованих виробів. Ми зі свого боку зобов’язуємося докласти чималих зусиль, щоб уникнути подібних ситуацій. З огляду на те, що вартість профілю не порівнянна з вартістю за дані послуги, ми на цій сторінці повідомляємо вас, що не несемо відповідальності і не відшкодовуємо збитки, навіть якщо цей текст ви читаєте вперше. Дана сторінка з розміщеною інформацією доступна з головної сторінки сайту і знаходиться у вільному доступі на українській та російській мові.

При замовленні послуг порізки постарайтеся максимально нас проінформувати про те як потрібно порізати. Ми будемо намагатися для вас.

Розміщено 21.10.2021

Кошик