Як встановити власники скляних дверцят в торгову вітрину або прилавок з алюмінієвого профілю?

Как установить держатели стеклянных дверец в торговую витрину или прилавок из алюминиевого профиля?

Як встановити власники скляних дверцят в торгову вітрину або прилавок з алюмінієвого профілю?


У тих, хто вперше стикається з самостійною збіркою торгово-виставкових меблів з алюмінієвого профілю виникає питання, як встановити власники скляних дверцят (штифт петля ZS9004).
Установка даної фурнітури дуже проста але, тим не менше, викликає досить часто питання, пов’язані з її установкою.
Для установки даної моделі власників скляних дверцят необхідно відмерти з власної внутрішньої довжині ригеля (горизонтальна перекладина з алюмінієвого профілю) від краю по 14мм. Це буде наш центр. Або можна скористатися підручними матеріалами, щоб не відміряти дані центри. Для цього нам необхідно свердло діаметром 10мм і 8мм. Свердло 10мм закладаємо в кут в місці з’єднання вертикального і горизонтального профілю поперек, а свердлом 8мм впритул притиснувши до свердла 10мм, рассверливаем паз горизонтально встановленого профілю.

В даному випадком центром якраз і буде відстань в 14мм = (10мм + (8мм / 2)).

Повторюємо цю процедуру з усіх боків, де планується установка власників скляних орних дверцят. Встановлюємо в розсвердлений паз профілю пластиковий Гужон, а в сам Гужон вставляємо поворотний прапорець власника.

При установці дверцят в штифт петлю будьте уважні, не забувайте вставляти пластикову прокладку між склом і фіксують гвинтами. Затягуйте гвинти без «фанатизму», т. К таким дією можна перетягнути гвинти і скло лопне і при цьому гвинти повинні бути затягнуті до такої міри, щоб скло не випало з петлі.


Також маленьким нюансом при установці скляних орних дверцят є установка відповідної планки, це металевий куточок, який встановлюється для обмеження руху дверцят всередину вітрини, як правило, він встановлюється по центру профілю у верхній частині вироби.