Как рассчитать размер стеклянных полок и полок из ДСП в витрину из алюминиевого профиля?

Как рассчитать размер стеклянных полок и полок из ДСП в витрину из алюминиевого профиля

Як розрахувати розмір скляних полиць і поличок з ДСП в вітрину з алюмінієвого профілю?

Розрахунок даних виробів для пересічного покупця вирішив придбати каркас з алюмінієвих профілів і самостійно укомплектувати скляними виробами, а саме полками, здасться з боку складним. Насправді розрахунок скляних полиць для стандартних виробів з алюмінієвого профілю дуже простий.
Щоб зробити цей розрахунок ми повинні в першу чергу врахувати товщину профілю який використовується як ригель (горизонтальна планка з’єднує разом вертикальні стійки). Товщина даного ригеля незалежно від моделі складає 16мм. Як ригеля використовуються профілю моделей 2576, 2721, 2577, 2575 і всі вони мають товщину 16 мм.

Для розрахунку нам необхідно із загальної довжини або глибини вітрини відняти по 16мм профілю який у вітрині або прилавку встановлено з обох сторін, і відняти додатковий припуск 2 мм, для того щоб виріб вільно вмістилося у внутрішні габарити конструкції.

В даних виробах необхідно зрізати кути. Кути зрізаються по 12х12мм з кожного боку. Як правило це полки з ДСП (крім необов’язково, якщо вирішите Крім, то не забудьте відняти товщину кромки), рідше скло. Для полиць, які встановлюються на металевих хромованих полкодержателях кути зрізаються по 8х8мм з кожного боку кута.

Ось в принципі все, що нам потрібно знати для розрахунку скляній полиці або полиці з ДСП в торгово-виставкову меблі з алюмінієвого профілю.

 

 

Для прикладу розрахуємо розмір скляній полиці на прикладі вітрини з алюмінієвого профілю моделі №19.
Габарити нашої вітрини 800х400х2000. Як ригеля використовується профіль моделі 2576, товщина профілю як нами вже зазначалося 16мм.
Беремо довжину 800 і віднімаємо товщини і припуски з кожного боку вітрини.

Отримуємо: 800-16-2-16-2 = 764мм (довжина полиці зі скла або ДСП). Робимо те ж саме з глибиною: 400-16-2-16-2 = 364мм (глибина скляній полиці або ДСП).

Якщо полку буде встановлюватися на металеві полкодержатели, то робимо зріз кутів 8х8 мм. Якщо полку буде встановлюватися на профільну полку (наприклад, у моделей профілю 2576, 2577, 2575 передбачені такі полки) то зріз кутів робимо 12х12мм, такий же розрахунок робиться і для полиць при використанні ДСП, як правило, ДСП не Крім, т.к зі усіх боків торці закриті профілем, якщо ж ви вирішите щоб кромка була, то не забудьте відняти товщину кромки.