Верстатний профіль | Конструкційний профіль.

Верстатний алюмінієвий профіль використовують наприклад для складання конструкцій ЧПУ верстатів. Каркас для збірки стендів і складських стелажів. Зібрані вироби можуть бути стаціонарними або якщо потрібно, мобільними, встановивши на вертикальні стійки коліщатка або ролики на платформу.

Вироби збираються з верстатних профілів мають підвищену жорсткість конструкції і розраховані на високі навантаження і вібрацію.

Виробництво верстатних платформ вимагає точності, міцності, стійкості. Верстатний профіль відповідає даним характеристикам володіючи різними розмірами, посадочними параметрами і елементами кріплення.

Використовуючи верстатні профілі збирають, наприклад: основу для верстата лазерного різання, фрезерні ЧПУ верстати, 3Д принтери.

Порізка верстатного профілю.

Замовляючи верстатний алюмінієвий профіль, слід враховувати при різанні товщину полотна пилки. Як правило, враховують середній параметр товщини диска 5мм, при тому що фактична товщина 2,5-3,5мм. Для чого нам потрібно враховувати товщину диска? Наприклад: профіль продається кратно 1 метра, вам потрібно 4 деталі по 250мм, теоретично 250 х 4 = 1000 мм або 1 метр. На практиці (250 + 5 мм товщина різу) х4 = 1020мм. В даному випадку потрібно замовити 2 метра профілю (1020мм корисної довжини + 975мм залишок) або зменшити розмір деталей на 5мм. Тому не забувайте про даний нюанс при проектуванні ваших виробів.

Доставка верстатного алюмінієвого профілю.

Доставку оформлюємо як правило перевізником Нова пошта в будь-яке місто України де є відділення перевізника. При виборі відділення враховуйте його параметри на прийом вантажу по вазі і довжині.

Закрити меню
×
×

Кошик